Info o Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. Levné elektro OSVETA

Popis produktu: Kniha Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.:Predkladaná monografia integruje najnovšie a aktualizované poznatky týka júce sa manažmentu domácej ošetrovateľskej starostlivosti a zároveň reaguje na trendy vývoja tejto formy starostlivosti. Vychádzajúc zo súčasných poznatkov danej problematiky získaných štúdiom a praxou, je v monografii spracovaný manažment starostlivosti o pacienta v jeho prirodzenom sociálnom prostredí, so zameraním sa na vybrané aspekty a problémy súvisiace s poskytovaním domácej ošetrovateľskej starostlivosti v kontexte manažmentu doácej ošetrovateľskej starostlivosti ako celku. Monografia rešpektuje všeobec- ne záväzné právne predpisy, ktoré vytvárajú podmienky na optimálne fungovanie domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Cieľom monografie je prispieť svojím obsahom k rozšíreniu a prehĺbeniu poznania domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Monografia je určená predovšetkým odborníkom v oblasti komunitného ošetrovateľstva, ale aj ostatnej odbornej verejnosti. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I., dnes za výhodnou cenu 349 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro OSVETA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.

Martin
Recenze Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce OSVETA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky OSVETA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. OSVETA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro OSVETA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.:
- populární dodavatel a výrobce OSVETA
- číslo EAN 9788080634681
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I. Levné elektro
Výhodná cena
349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro OSVETA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro OSVETA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Manažment domácej ošetrovateľskej starostlivosti I.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (OSVETA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788080634681 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.