Info o Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání recenze, hodnocení a parametry

Informace: Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání Účetnictví Management Press

Popis produktu: Kniha Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání:Reedice vynikající domácí monografie nepopisuje pouze tradiční účetní metody a postupy; dokumentuje také vývoj ve využití progresivních metod řízení výnosnosti kapitálu, finanční pozice a peněžních toků. Přibližuje vztah manažerského účetnictví a systému řízení na bázi controllingu – vývoje controllingu a využití jeho principů v systému podnikového řízení a rovněž nové vývojové tendence manažerského účetnictví.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání, dnes za výhodnou cenu 802 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Účetnictví.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Účetnictví Management Press, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání

Martin
Recenze Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Management Press. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Management Press kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání Management Press

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Management Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 802 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání:
- populární dodavatel a výrobce Management Press
- číslo EAN 9788072615681
- produkt je v kategorii Účetnictví


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání Účetnictví
Výhodná cena
802 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Účetnictví Management Press

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Účetnictví Management Press

Informace k produktu

Pokud k produktu (Manažerské účetnictví: 4. rozšířené a aktualizované vydání) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Management Press), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072615681 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.