Info o Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling Na postýlku Mamas & Papas

Popis produktu: Kolotoč nad postýlku Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling: Děti rády usínají v klidné příjemné atmosféře, kterou jim můžete vytvořit pomocí hudebního kolotoče Nestling. Tento veselý hudební kolotoč nad postýlku značky Mamas and Papas je vhodný pro děti již od narození. Po natažení hraje kolotoč Nestling příjemnou melodii, takže miminko stihne krásně usnout za doprovodu líbivé hudby. Zavěšené motivy zvířátek se otáčí a upoutají tak pozornost, čímž se miminko celkově zklidní. Díky příjemným melodiím a pohybu zvířátek na kolotoči Nestling bude vaše dítě usínat v klidu a spokojeně. Klíčové vlastnosti hudebního kolotoče NestlingHudební kolotoč nad postýlku značky Mamas and Papas Roztomilé závěsné motivy děti zaujmouHraje líbivou melodiiMelodie a pohyb kolotoče miminko uklidníRozvíjí smyslové vnímání ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling, dnes za výhodnou cenu 944 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Na postýlku.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Na postýlku Mamas & Papas, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling

Martin
Recenze Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Mamas & Papas. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Mamas & Papas kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling Mamas & Papas

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Mamas & Papas, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 944 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling:
- populární dodavatel a výrobce Mamas & Papas
- číslo EAN 5057232891239
- produkt je v kategorii Na postýlku


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling Na postýlku
Výhodná cena
944 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Na postýlku Mamas & Papas

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Na postýlku Mamas & Papas

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mamas & Papas Hudební kolotoč Nestling) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Mamas & Papas), manuály, či podrobné složení k produktu 5057232891239 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.