Info o Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon recenze, hodnocení a parametry

Informace: Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon Beletrie pro dospělé Macmillan USA

Popis produktu: Kniha Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon:The first book in an epic, 10-volume fantasy is an enthralling adventure by an outstanding new voice. A brilliant book! Exciting, inventive, intelligent--frequently funny--David Drake.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon, dnes za výhodnou cenu 240 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Macmillan USA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon

Martin
Recenze Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Macmillan USA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Macmillan USA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon Macmillan USA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Macmillan USA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 240 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon:
- populární dodavatel a výrobce Macmillan USA
- číslo EAN 9780765348784
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
240 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Macmillan USA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Macmillan USA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Malazan Book of the Fallen 01. Gardens of the Moon) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Macmillan USA), manuály, či podrobné složení k produktu 9780765348784 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů