Info o Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition recenze, hodnocení a parametry

Informace: Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition kovové pouzdro

Popis produktu: Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition . Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter nejlepší cena. Maison Francis Kurkdjian kup teď.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Notino.cz nabízí tento produkt Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition, dnes za výhodnou cenu 3 000 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii kovové pouzdro.


O prodejci Notino.cz

Máte rádi parfémy a kosmetiku? Vše potřebné najdete na Notino.cz. Zobrazte se si nabídku zboží kovové pouzdro , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Notino.cz za výhodnou cenu.


Notino.cz


Názory a komentáře


Názory na Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition

Martin
Recenze Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce . Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition: S tímto e-shopem Notino.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Notino.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 000 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition:
- populární dodavatel a výrobce
- číslo EAN
- produkt je v kategorii kovové pouzdro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml  Zinc Edition kovové pouzdro
Výhodná cena
3 000 Kč
Dostupnost
Skladem 06.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Notino.cz
Doručení zboží kovové pouzdro

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Notino.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment kovové pouzdro

Informace k produktu

Pokud k produktu (Maison Francis Kurkdjian Globe Trotter kovové pouzdro unisex 11 ml Zinc Edition) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (), manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Notino.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.