Info o Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy recenze, hodnocení a parametry

Informace: Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy Faktografické cestopisy NOVELA BOHEMICA

Popis produktu: Kniha Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy: Lužický zlom je jednou z nejvýznamnějších geologických struktur Českého masivu. Významně utváří krajinu severních Čech mezi Turnovem a saskou Míšní. Dal vznik takovým přírodním dominantám, jako jsou Suché skály nebo Kozákov, a od počátků osídlení ovlivňuje také zdejší život počínaje využitím podzemních vod po těžbu surovin včetně polodrahokamů. Kniha českých vědců shromažďuje dostupné vědomosti o vzniku, postupném vývoji a dnešní podobě lužického zlomu a vypráví tak unikátní příběh geologického vývoje naší země. Text doprovází bohatá obrazová dokumentace včetně mnoha map, připojen je i průvodce po význačných lokalitách. Podobně důkladné zpracování takového geologického fenoménu je nejen u nás, ale i v evropském a světovém měřítku vzácné. „Zlomy jsou svědkové mlčenliví, nikoli však němí. V jejich vnitřních strukturách i v porušení okolních hornin je do velkých detailů zapsáno mnoho o událostech dávno minulých. Ale je to napsáno jejich vlastní řečí…“ Kniha Lužický zlom – hranice mezi dvěma světy tuto řeč tlumočí do našeho jazyka a představuje tak s mimořádnou erudicí i smyslem pro poetiku přírody jednu z krásných podob naší krajiny. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy, dnes za výhodnou cenu 340 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické cestopisy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické cestopisy NOVELA BOHEMICA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy

Martin
Recenze Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce NOVELA BOHEMICA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky NOVELA BOHEMICA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy NOVELA BOHEMICA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro NOVELA BOHEMICA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 340 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy:
- populární dodavatel a výrobce NOVELA BOHEMICA
- číslo EAN 9788087683873
- produkt je v kategorii Faktografické cestopisy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy Faktografické cestopisy
Výhodná cena
340 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické cestopisy NOVELA BOHEMICA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické cestopisy NOVELA BOHEMICA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Lužický zlom: Hranice mezi dvěma světy) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (NOVELA BOHEMICA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087683873 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.