Info o Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let recenze, hodnocení a parametry

Informace: Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let Pedagogika, didaktika Edika

Popis produktu: Kniha Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let:Logopedické vymalovánky jsou určeny především předškolákům a školákům, mohou je využívat rodiče i učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Obsahují úkoly k procvičování hlásek, s nimiž mívají děti největší potíže: Ď, Ť, Ň, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř. Nácvik je prováděn pomocí slov, vět a popisu děje na obrázku, děti se také naučí říkanku a na závěr si udělají grafomotorické cvičení, které se k ní vztahuje.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let, dnes za výhodnou cenu 139 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pedagogika, didaktika Edika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let

Martin
Recenze Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Edika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Edika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let Edika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Edika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let:
- populární dodavatel a výrobce Edika
- číslo EAN 9788026613640
- produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let Pedagogika, didaktika
Výhodná cena
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pedagogika, didaktika Edika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pedagogika, didaktika Edika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Logopedické vymalovánky: Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Edika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026613640 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.