Info o Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit recenze, hodnocení a parametry

Informace: Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit Český jazyk didaktis

Popis produktu: Kniha Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit:Pracovní sešit tvoří kompaktní celek s učebnicí, neboť prohlubuje znalosti o vývoji literární tvorby v daném období praktickou prací s literárním textem. Kopíruje strukturu učebnice, což usnadňuje jeho použití.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit, dnes za výhodnou cenu 199 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Český jazyk.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Český jazyk didaktis, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit

Martin
Recenze Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce didaktis. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky didaktis kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit didaktis

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro didaktis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit:
- populární dodavatel a výrobce didaktis
- číslo EAN 9788073581503
- produkt je v kategorii Český jazyk


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit Český jazyk
Výhodná cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Český jazyk didaktis

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Český jazyk didaktis

Informace k produktu

Pokud k produktu (Literatura pro 4. ročník středních škol: Pracovní sešit) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (didaktis), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073581503 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.