Info o Liga spravedlnosti Zrození zla recenze, hodnocení a parametry

Informace: Liga spravedlnosti Zrození zla Superhrdinské BB/art

Popis produktu: Kniha Liga spravedlnosti Zrození zla:Liga spravedlnosti je největší silou bojující za dobro, jakou kdy svět poznal. Ne každý je ale takto vnímá. Jejich nekonečné bitvy se zlem si vybírají oběti i mimo řady nadlidských bojovníků v kostýmech. Navzdory sebevětší snaze chránit nevinné nemůže Liga zachránit každého. Aniž by to šampioni Země tušili, jejich triumf může obsahovat také zárodek jejich největší porážky. Hrdinové totiž nejsou jediní lidé, kteří čelí tragédii a mohou se znovuzrodit větší, než byli předtím. Ničemové mohou podstoupit stejnou cestu. A když jednou po této temné stezce vykročí, může je dovést až přímo k zničení Ligy spravedlnosti… V knize Liga spravedlnosti: Zrození zla, která obsahuje sešity 7–12 této série, si autoři Geoff Johns (Green Lantern) a Jim Lee (Batman: Ticho) berou na pomoc takové kreslíře, jako je Gene Ha (Top 10) a Carlos D’Anda (Deathblow). Podaří se největším superhrdinům světa přežít cestu hluboko do srdce temnoty? Všechno to končí jedním z nejpřekvapivějších okamžiků v historii DC!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Liga spravedlnosti Zrození zla, dnes za výhodnou cenu 316 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Superhrdinské.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Superhrdinské BB/art, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Liga spravedlnosti Zrození zla

Martin
Recenze Liga spravedlnosti Zrození zla: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BB/art. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BB/art kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Liga spravedlnosti Zrození zla a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Liga spravedlnosti Zrození zla: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Liga spravedlnosti Zrození zla BB/art

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Liga spravedlnosti Zrození zla a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BB/art, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 316 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Liga spravedlnosti Zrození zla:
- populární dodavatel a výrobce BB/art
- číslo EAN 9788074614552
- produkt je v kategorii Superhrdinské


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Liga spravedlnosti Zrození zla Superhrdinské
Výhodná cena
316 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Superhrdinské BB/art

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Superhrdinské BB/art

Informace k produktu

Pokud k produktu (Liga spravedlnosti Zrození zla) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BB/art), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074614552 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Superhrdinské - Zobrazit více produktů