Info o Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! Od 3 do 6 let JUNIOR

Popis produktu: Kniha Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!: Lidské tělo je jeden z nejúžasnějších výtvorů přírody. Tato knížka tě seznámí s malými tajemstvími svého těla: objevíš různé funkce svých orgánů, zjistíš, kolik kostí má tvé tělo, kolikrát se za den nadechneš, dozvíš se, jakou hmotnost má mozek nebo která kost ve tvém těle je ta nejmenší. Se správnými odpověďmi na mnohé zajímavé otázky ti pomůže elektronická tužka. Stačí se tužkou dotknout černého puntíku. Pokud se rozsvítí zelené světélko, tvoje odpověď je správná. Červené světélko říká, že to není správně, musíš to zkusit znovu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!, dnes za výhodnou cenu 152 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 3 do 6 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 3 do 6 let JUNIOR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!

Martin
Recenze Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce JUNIOR. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky JUNIOR kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! JUNIOR

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro JUNIOR, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 152 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!:
- populární dodavatel a výrobce JUNIOR
- číslo EAN 9788072675227
- produkt je v kategorii Od 3 do 6 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi! Od 3 do 6 let
Výhodná cena
152 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 3 do 6 let JUNIOR

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 3 do 6 let JUNIOR

Informace k produktu

Pokud k produktu (Lidské tělo + elektronická tužka: Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (JUNIOR), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072675227 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.