Info o Lesní chodci: Kapesní sága recenze, hodnocení a parametry

Informace: Lesní chodci: Kapesní sága Ságy Revolver Revue

Popis produktu: Kniha Lesní chodci: Kapesní sága: Prozaická prvotina Martina Ryšavého. Tematizací konfliktu mezi touhou hlavních postav po tulácké nezávislosti a osudovými následky, k nimž je dovádí spříznění volbou, i osobitě vyhraněným jazykem předznamenává tato próza jíž charakteristicky syžet a styl Ryšavého velkých románů - Cest na Sibiř (2008) a Vrače (2010), oceněných mj. v soutěži Magnesia litera. (Z literární a filmové tvorby Martina Ryšavého v Edici RR kromě těchto románů a Lesních chodců vyšla próza Stanice Čtyřsloupový ostrov, jako příloha čtvrtletníku Revolver Revue č. 82/2011, a DVD s filmem Malupien, Olšový spas, jako příloha RR č. 78/2010.) Východiskem svébytného prozaického tvaru Lesních chodců byl autorův filmový scénář, který se stal podkladem pro stejnojmenný film režiséra Ivana Vojnára.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Lesní chodci: Kapesní sága, dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ságy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ságy Revolver Revue, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Lesní chodci: Kapesní sága

Martin
Recenze Lesní chodci: Kapesní sága: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Revolver Revue. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Revolver Revue kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Lesní chodci: Kapesní sága a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Lesní chodci: Kapesní sága: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Lesní chodci: Kapesní sága Revolver Revue

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Lesní chodci: Kapesní sága a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Revolver Revue, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Lesní chodci: Kapesní sága:
- populární dodavatel a výrobce Revolver Revue
- číslo EAN 9788087037379
- produkt je v kategorii Ságy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Lesní chodci: Kapesní sága Ságy
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ságy Revolver Revue

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ságy Revolver Revue

Informace k produktu

Pokud k produktu (Lesní chodci: Kapesní sága) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Revolver Revue), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087037379 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Ságy - Zobrazit více produktů