Info o Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost recenze, hodnocení a parametry

Informace: Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost Šikovné ruce SLOVART

Popis produktu: Kniha Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost:LEGO® Kniha návodů je další knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodůKniha je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nech se jimi inspirovat a vytvoř si z kostek něco vlastního. Najdeš tu středověké hrady, mezihvězdné vesmírné lodě, zlověstné pirátské lodě, vznášející se letadla... a mnohem, mnohem víc!Prozkoumej návody narůzné stavby, které nadchnou stavitele všech věkových kategorií. Osvoj si nové způsoby stavění z kostek LEGO®, odemkni svoji představivost a zlepši si techniku.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost, dnes za výhodnou cenu 459 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Šikovné ruce.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Šikovné ruce SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost

Martin
Recenze Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 459 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917876
- produkt je v kategorii Šikovné ruce


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost Šikovné ruce
Výhodná cena
459 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Šikovné ruce SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Šikovné ruce SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Lego® Kniha návodů: Odemkni svoji představivost) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917876 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.