Info o LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických recenze, hodnocení a parametry

Informace: LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických LEGO® Architecture LEGO®

Popis produktu: • LEGO® verze skutečné architektonické památky, Kapitolu Spojených států amerických. • Obsahuje neoklasickou fasádu Kapitolu, kopuli, sloupořadí, severní a jižní křídlo, schody a trávník. • Sejmi kopuli a získáš přístup do rotundy, která obsahuje sloupy, 8 soch a dlážděnou podlahu. • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii budovy (Pouze v anglickém jazyce. Jiné jazyky jsou dostupné ke stažení na LEGO.cz/architecture). • Sesbírej všechny stavebnice ze série LEGO® Architecture. • LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako médium používá LEGO kostky, a byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, historii a architekturu. • Tato sada obsahuje více jak 1000 LEGO® dílků. • Měřítko modelu odpovídá měřítku použitému u LEGO® Architecture 21022 Lincolnův památník. • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 12 let. • Měří přes 16 cm na výšku, 44 cm na šířku a 14 cm do hloubky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických , dnes za výhodnou cenu 2 199 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii LEGO® Architecture.


Názory a komentáře


Názory na LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických

Martin
Recenze LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce LEGO®. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky LEGO® kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických LEGO®

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz LEGO®, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických :
- populární dodavatel a výrobce LEGO®
- číslo EAN 5702015591195
- produkt je v kategorii LEGO® Architecture


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických
					
				 LEGO® Architecture
Výhodná cena
2 199 Kč
Dostupnost
Skladem 02.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží LEGO® Architecture LEGO®

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment LEGO® Architecture LEGO®

Informace k produktu

Pokud k produktu (LEGO® Architecture 21030 Kapitol Spojených států amerických ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (LEGO®), manuály, či podrobné složení k produktu 5702015591195 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.