Info o Léčivé faktory pro sociální organismus recenze, hodnocení a parametry

Informace: Léčivé faktory pro sociální organismus Právo, politologie, sociologie nakladatelství Michael

Popis produktu: Kniha Léčivé faktory pro sociální organismus: Přednáškový cyklus pojednává o impulsech duchovních světů ve vývoji společnosti a jejich pochopení pro vývoj jedince jako svobodné individuality. V cyklu mimo jiné vyvstává důležitost našeho intelektuálního života, ze kterého mohou vycházet jednak ozdravné síly, jednak i síly způsobující choroby, a to jak jedince, tak i společnosti. Autor klade důraz na duchovní vědu jako nositele pravdivého poznání a jako základ našeho ozdravného procesu. Autor formuluje nutnost zavedení nového modelu chodu společnosti, a to tzv. trojčlennosti sociálního organismu (kde dochází k odlišení a respektování principů tří článků společnosti – kultury, politiky, ekonomiky). Lidstvo stojí na křižovatce, kde se může rozhodnout mezi ahrimanizujícím intelektualismem (úpadkem) a vypracováváním nového duchovního vědění (vzestupem) jako vodítka pro nové duchovní a sociální jednání. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Léčivé faktory pro sociální organismus, dnes za výhodnou cenu 195 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Právo, politologie, sociologie nakladatelství Michael, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Léčivé faktory pro sociální organismus

Martin
Recenze Léčivé faktory pro sociální organismus: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce nakladatelství Michael. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky nakladatelství Michael kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Léčivé faktory pro sociální organismus a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Léčivé faktory pro sociální organismus: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Léčivé faktory pro sociální organismus nakladatelství Michael

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Léčivé faktory pro sociální organismus a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro nakladatelství Michael, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 195 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Léčivé faktory pro sociální organismus:
- populární dodavatel a výrobce nakladatelství Michael
- číslo EAN 9788086340593
- produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Léčivé faktory pro sociální organismus Právo, politologie, sociologie
Výhodná cena
195 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Právo, politologie, sociologie nakladatelství Michael

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Právo, politologie, sociologie nakladatelství Michael

Informace k produktu

Pokud k produktu (Léčivé faktory pro sociální organismus) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (nakladatelství Michael), manuály, či podrobné složení k produktu 9788086340593 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.