Info o Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla recenze, hodnocení a parametry

Informace: Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla Levné elektro MAITREA a.s.

Popis produktu: Kniha Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla:Máte zdánlivě bezdůvodné příznaky? Příčinou může být trauma z minulosti. Vědecké studie ukazují, že lidé, kteří přežili nehody, přírodní katastrofy nebo traumata v dětství, často trpí dlouhodobými příznaky od úzkostí a depresí přes nevysvětlitelné bolesti a únavu, až po různé druhy onemocnění a psychického odehrávání. Terapeuti a klienti jak na poli bodyworku, tak v oblasti psychoterapie se dnes stále častěji obracejí k somatickému prožívání, revoluční metodě Petera A. Levina, která jim umožňuje tyto výzvy překonat. Kniha Léčba traumatu je návodem k použití teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla znovuvyjednat svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Osvojíte si základy první pomoci pro případy nouze a na příkladech ze světa zvířat odhalíte fyziologické kořeny svých emocí. Trauma je nevyhnutelným životním faktem, konstatuje Dr. Levine, nemusí být ale doživotním trestem. Tento praktický manuál vás naučí základům sebeléčebné metody, která sleduje příznaky traumatu až k jejich skrytému zdroji v těle a vrací tak lidem jejich ztracenou přirozenost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla, dnes za výhodnou cenu 150 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro MAITREA a.s., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla

Martin
Recenze Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce MAITREA a.s.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky MAITREA a.s. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla MAITREA a.s.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro MAITREA a.s., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 150 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla:
- populární dodavatel a výrobce MAITREA a.s.
- číslo EAN 9788075004048
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla Levné elektro
Výhodná cena
150 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro MAITREA a.s.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro MAITREA a.s.

Informace k produktu

Pokud k produktu (Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (MAITREA a.s.), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075004048 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.