Info o Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 Fantasy Fantom Print

Popis produktu: Kniha Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4:Zbaven magické i politické moci, uvězněn ve své vlastní magické kobce, nemá před sebou bývalý vládce Gavin Guile žádné vyhlídky na útěk. Lidé, jimž kdysi vládl, ho považují za mrtvého. Svět však čelí katastrofě větší, než kdy Sedm satrapií zažilo… a jedině on jej může zachránit. Zatímco armády Bílého krále porážejí Chromerii a nově se rodí staří bohové, je osud světa shrnut do jediné otázky: Kdo je Světlonoš? ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4, dnes za výhodnou cenu 339 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fantasy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fantasy Fantom Print, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4

Martin
Recenze Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fantom Print. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fantom Print kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 Fantom Print

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fantom Print, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4:
- populární dodavatel a výrobce Fantom Print
- číslo EAN 9788075940216
- produkt je v kategorii Fantasy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4 Fantasy
Výhodná cena
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fantasy Fantom Print

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fantasy Fantom Print

Informace k produktu

Pokud k produktu (Krvavé zrcadlo: Světlonoš 4) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fantom Print), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075940216 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Fantasy - Zobrazit více produktů