Info o Krumlov Město pod věží recenze, hodnocení a parametry

Informace: Krumlov Město pod věží Fotografie Tomáš Halama

Popis produktu: Kniha Krumlov Město pod věží:Na fotografiích z Fotoateliéru Seidel, ale i jiných autorů, je zachycena dávná podoba Českého Krumlova, jeho pitoreskních uliček i obyvatel v závěru 19. a v první polovině 20. století. Je to doba, kdy byl Krumlov „hlavním městem šumavské fotografie“. Jeho podobu zachytili fotografičtí mistři Seidel, Wolf, Micko a jiní jako místo, kde se potkávali Češi s Němci, rakousko-uherské mocnářství s první republikou, nacismus s komunismem - starý řád s novým… Texty se propojují se snímky do vyprávění o městě, jehož podobu sice zná celý svět, ale jehož příběh z doby před pouhými sty lety téměř zmizel z paměti… Kniha obsahuje více než 400 fotografií z let 1860–2018 - včetně dosud nepublikovaných. Najdete zde velkoformátové panoramatické snímky z minulého století i precizní záběry ze současnosti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Krumlov Město pod věží, dnes za výhodnou cenu 494 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fotografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fotografie Tomáš Halama, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Krumlov Město pod věží

Martin
Recenze Krumlov Město pod věží: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Tomáš Halama. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Tomáš Halama kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Krumlov Město pod věží a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Krumlov Město pod věží: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Krumlov Město pod věží Tomáš Halama

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Krumlov Město pod věží a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Tomáš Halama, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 494 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Krumlov Město pod věží:
- populární dodavatel a výrobce Tomáš Halama
- číslo EAN 9788090680104
- produkt je v kategorii Fotografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Krumlov Město pod věží Fotografie
Výhodná cena
494 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fotografie Tomáš Halama

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fotografie Tomáš Halama

Informace k produktu

Pokud k produktu (Krumlov Město pod věží) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Tomáš Halama), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090680104 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Fotografie - Zobrazit více produktů