Info o Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů recenze, hodnocení a parametry

Informace: Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů Vojenská technika SLOVART

Popis produktu: Kniha Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů: Kniha přináší výběr více než 350 nejvýznamnějších pistolí a revolverů v dějinách krátkých střelných zbraní. Sleduje jejich vývoj od primitivních ručních děl z 15. století až po moderní pistole a revolvery a vypráví tak i příběh osobních střelných zbraní v dějinách lidstva. Při popisu jednotlivých modelů si všímá i jejich výrobců, kteří změnili běh dějin. Klasické tvary každé zbraně – včetně elegantně jednoduchého Coltu Peacemaker, ikonického Lugeru a charakteristického Mauseru – zprostředkuje zájemcům více než 400 fotografií pořízených speciálně pro tuto knihu. Pro snazší orientaci jsou u každé zbraně uvedeny v tabulce i její technické údaje (typ, ráže, kapacita zásobníku, délka a hmotnost).... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů, dnes za výhodnou cenu 433 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Vojenská technika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Vojenská technika SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů

Martin
Recenze Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 433 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917173
- produkt je v kategorii Vojenská technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů Vojenská technika
Výhodná cena
433 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Vojenská technika SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Vojenská technika SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Krátké střelné zbraně: Velký průvodce světem pistolí a revolverů) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917173 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.