Info o Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny recenze, hodnocení a parametry

Informace: Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny Šikovné ruce JIRI MODELS

Popis produktu: Kniha Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny:Co je lesklé, to je hezké! Titul obsahuje 10 obrázků s oblíbenými pohádkovými motivy a 8 barevných folií s efektem k ozdobení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny, dnes za výhodnou cenu 132 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Šikovné ruce.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Šikovné ruce JIRI MODELS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny

Martin
Recenze Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce JIRI MODELS. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky JIRI MODELS kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny JIRI MODELS

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro JIRI MODELS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 132 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny:
- populární dodavatel a výrobce JIRI MODELS
- číslo EAN 8595593811833
- produkt je v kategorii Šikovné ruce


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny Šikovné ruce
Výhodná cena
132 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Šikovné ruce JIRI MODELS

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Šikovné ruce JIRI MODELS

Informace k produktu

Pokud k produktu (Kouzlení s fóliovými obrázky Princezny) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (JIRI MODELS), manuály, či podrobné složení k produktu 8595593811833 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.