Info o Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře recenze, hodnocení a parametry

Informace: Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře Jazykověda, literární věda, slovníky Akropolis

Popis produktu: Kniha Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře:Americký pragmatismus, spojený se jmény W. Jamese, Ch. S. Peirce a J. Deweyho, částečně ovlivnil českou filozofii a estetiku prvních desetiletí 20. století, literární vědy se však příliš nedotkl. Jeho renesance pod nálepkou neopragmatismu, o níž se od sedmdesátých let zasloužili Richard Rorty, Hilary Putnam či Richard Shusterman, nabízí literární vědě, estetice či kulturálním studiím ještě mnohem zřetelnější podněty; ani ty ale zatím v českém prostředí příliš nerezonovaly. Kniha Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře je pokusem podněty neopragmatismu nejen zmapovat a zprostředkovat, ale také domyslet a provázat na místní tradici, k níž mají někdy až překvapivě blízko. Tak jako se už na konci sedmdesátých let pragmatické myšlení potkalo – navenek okázalou srážkou – s recepční estetikou Wolfganga Isera, nabízí se položit si otázku, nakolik se pragmatický zřetel k funkčnosti kryje s pojetím funkce, jež stojí na piedestalu pražského strukturalismu. Kniha se snaží ukázat, že neopragmatické myšlení je schopno oživit a zproduktivnit naše debaty o interpretaci nebo o způsobech psaní literárních dějin, ale dokáže také nabídnout nové pohledy na pociťovanou krizi literární teorie, ale i na otázku, kam patří populární kultura.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře, dnes za výhodnou cenu 253 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Jazykověda, literární věda, slovníky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Jazykověda, literární věda, slovníky Akropolis, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře

Martin
Recenze Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Akropolis. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Akropolis kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře Akropolis

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Akropolis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 253 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře:
- populární dodavatel a výrobce Akropolis
- číslo EAN 9788074702204
- produkt je v kategorii Jazykověda, literární věda, slovníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře Jazykověda, literární věda, slovníky
Výhodná cena
253 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Jazykověda, literární věda, slovníky Akropolis

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Jazykověda, literární věda, slovníky Akropolis

Informace k produktu

Pokud k produktu (Kontext v pohybu: (Neo)pragmatické úvahy o literatuře a kultuře) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Akropolis), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074702204 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.