Info o Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. Báje a pověsti Meander

Popis produktu: Kniha Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.: V devateru dalších slavných i méně známých biblických příběhů se završuje starozákonní část naší nové edice MANAMANA, která již byla oceněna Cenou za nejkrásnější dětskou knihu na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem 2016/2017. Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. V edici MANAMANA nepředkládáme biblické texty dětskému čtenáři za každou cenu a už vůbec ne za cenu nepřiměřeně velkého zjednodušení nebo zastření původního smyslu textu, jak se to u podobných typů knížek často stává. Snažíme se o co nejmenší úpravy původních biblických textů – citlivé a k dětskému čtenáři empatické. Nedílnou součástí biblických vyprávění edice MANAMANA jsou opět tvořivé otázky a úkoly pro děti (usnadňující práci rodičům, učitelům i knihovníkům) vložené do každé z knížek. Mojžíš a faraon Archa úmluvy Samson a Dalila Samuel a Saul Šalamoun králem Eliáš Daniel v jámě lvové Ester Bůh zkouší Jóba ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III., dnes za výhodnou cenu 641 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Báje a pověsti.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Báje a pověsti Meander, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.

Martin
Recenze Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Meander. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Meander kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. Meander

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Meander, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 641 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.:
- populární dodavatel a výrobce Meander
- číslo EAN 9788075580658
- produkt je v kategorii Báje a pověsti


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III. Báje a pověsti
Výhodná cena
641 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Báje a pověsti Meander

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Báje a pověsti Meander

Informace k produktu

Pokud k produktu (Komplet 9 ks Starý a Nový zákon pro děti: Manmana III.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Meander), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075580658 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Báje a pověsti - Zobrazit více produktů