Info o Knížka o životě po smrti recenze, hodnocení a parametry

Informace: Knížka o životě po smrti Esoterika Malvern

Popis produktu: Kniha Knížka o životě po smrti:Německý naturfilosof, psycholog, lékař a fyzik Gustav Theodor Fechner (1801-1887) patří k nejpozoruhodnějším duchům 19. století. Ve své práci spojoval staré metafyzické principy s nejnovějšími poznatky experimentální přírodovědy a obojí rozvíjel. Spoluzakládal experimentální psychologii. Zajímal se o vztah duše a těla, a dokonce vytvořil novou vědu psychofyziku. Vyhlašoval potřebu denního pohledu (Tagesansicht) na svět, který spatřuje všepronikající jednotu a universální oživenost a oduševněnost. Pod pseudonymem dr. Mises psal literární a satirická díla, mimo jiné svou pozoruhodnou Knížku o životě po smrti (1836, 2. vyd. 1866). Ta se stala jeho snad nejčtenějším a dodnes vydávaným dílem. Jeho myšlenky o trojím životě člověka, o vzájemném prolínání duchů živoucích i zemřelých i další zde předložené úvahy se mohou stát prvním vstupem do pozoruhodného světa, v němž pozorování přírody tvoří nedílnou součást úvah o duši.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Knížka o životě po smrti, dnes za výhodnou cenu 174 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Esoterika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Esoterika Malvern, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Knížka o životě po smrti

Martin
Recenze Knížka o životě po smrti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Malvern. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Malvern kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Knížka o životě po smrti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Knížka o životě po smrti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Knížka o životě po smrti Malvern

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Knížka o životě po smrti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Malvern, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 174 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Knížka o životě po smrti:
- populární dodavatel a výrobce Malvern
- číslo EAN 9788087580219
- produkt je v kategorii Esoterika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Knížka o životě po smrti Esoterika
Výhodná cena
174 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Esoterika Malvern

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Esoterika Malvern

Informace k produktu

Pokud k produktu (Knížka o životě po smrti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Malvern), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087580219 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.