Info o Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky recenze, hodnocení a parametry

Informace: Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky Dějiny SLOVART

Popis produktu: Kniha Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky: Doba elektronických knih přivedla „knihu ke zlomovému bodu, ve skutečnosti však bylo setřásání starých a přejímání nových technologií součástí dějin knihy již od egyptských časů. Současnost je pro knihy, jak je známe, zcela kritická a tato publikace vypráví jejich příběh od úplného začátku. Knihy mapují 5000 let lidské snahy o předávání myšlenek a vědomostí, v čemž jí napomáhá více než 300 ilustračních fotografií některých z nejvíce ceněných artefaktů ve světových historických sbírkách.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky, dnes za výhodnou cenu 573 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Dějiny.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Dějiny SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky

Martin
Recenze Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 573 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075290212
- produkt je v kategorii Dějiny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky Dějiny
Výhodná cena
573 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Dějiny SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Dějiny SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Knihy: Přehledné dějiny od klínového písma po elektronické čtečky) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075290212 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Dějiny - Zobrazit více produktů