Info o Každý umírá sám za sebe recenze, hodnocení a parametry

Informace: Každý umírá sám za sebe Válečné OMEGA

Popis produktu: Kniha Každý umírá sám za sebe: Červen 1940 v Berlíně. Nacistická propaganda oslavuje vítězství nad Francií, zatímco v bytě  manželů Anny a Oty Quangelových v Prenzlauer Berg panuje hluboký zármutek. Jejich syn padl na frontě. Oba manželé dlouho věřili vůdci a věrně jej následovali. Nyní však poznávají v jeho slibech lži a podvody. Oba začínají psát  pohlednice  na znamení odporu, ke kterému chtějí vyburcovat ostatní: zastavte válečnou mašinerii! S nasazením  života  roznášejí pohlednice dům od domu. Záhy se jim dostáva na stopu SS a gestapo. A také pro vlastní sousedy se stávají nebezpečím...   Poslední román  Hanse Fallady (1893-1947), napsaný na  podzim  roku 1946 za čtyři týdny horečné práce, je autentickým svědectvím každodenního života v Berlíně během nacistické éry.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Každý umírá sám za sebe, dnes za výhodnou cenu 424 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečné.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečné OMEGA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Každý umírá sám za sebe

Martin
Recenze Každý umírá sám za sebe: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce OMEGA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky OMEGA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Každý umírá sám za sebe a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Každý umírá sám za sebe: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Každý umírá sám za sebe OMEGA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Každý umírá sám za sebe a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro OMEGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 424 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Každý umírá sám za sebe:
- populární dodavatel a výrobce OMEGA
- číslo EAN 9788073901370
- produkt je v kategorii Válečné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Každý umírá sám za sebe Válečné
Výhodná cena
424 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Válečné OMEGA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečné OMEGA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Každý umírá sám za sebe) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (OMEGA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073901370 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.