Info o Karton P+P Kapsář do auta recenze, hodnocení a parametry

Informace: Karton P+P Kapsář do auta Výtvarné sety Karton P+P

Popis produktu: Kapsář do auta se zavěšuje za opěrku předního sedadla a ve spodní části se uváže pomocí šňůrky. Materiál: omyvatelný nylon. Rozměry v 64 cm, š 45 cm, h 0,5 cm. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Karton P+P Kapsář do auta , dnes za výhodnou cenu 417 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Výtvarné sety.


Zobrazte se si nabídku zboží Výtvarné sety Karton P+P, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz


Názory a komentáře


Názory na Karton P+P Kapsář do auta

Martin
Recenze Karton P+P Kapsář do auta : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Karton P+P. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Karton P+P kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Karton P+P Kapsář do auta a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Karton P+P Kapsář do auta : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Karton P+P Kapsář do auta Karton P+P

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Karton P+P Kapsář do auta a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Karton P+P, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 417 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Karton P+P Kapsář do auta :
- populární dodavatel a výrobce Karton P+P
- číslo EAN 8595096736213
- produkt je v kategorii Výtvarné sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Karton P+P Kapsář do auta
					
				 Výtvarné sety
Výhodná cena
417 Kč
Dostupnost
Skladem 06.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Výtvarné sety Karton P+P

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Výtvarné sety Karton P+P

Informace k produktu

Pokud k produktu (Karton P+P Kapsář do auta ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Karton P+P), manuály, či podrobné složení k produktu 8595096736213 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Prodeti.cz najít tyto produkty:
Výtvarné sety - Zobrazit více produktů