Info o Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2 Levné elektro Kärcher

Popis produktu: Příslušenství Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2: Rádi se díváte ven přes čistá okna beze šmouh? Toho vám pomůže docílit potah z mikrovlákna od značky Kärcher. Protože má potah mnoho abrazivních vláken, je vhodný především pro čištění venkovních oken. Pár tahy tak hravě dosáhnete dokonale čistých a lesklých povrchů. Potah díky systému suchých zipů snadno a rychle upevníte na láhev s rozprašovačem a stejně tak jednoduše ho můžete vyměnit. Přidaná škrabka vám pomůže odstranit silně ulpívající nečistoty na vašich oknech.  Klíčové vlastnosti potahu z mikrovlákna KärcherRozměry potahu jsou 70 × 275 × 30 mmPotah je vhodný pro sadu WV ExtraSoučástí balení je také škrabka na nečistotyPotah z mikrovláken se upevňuje na suché zipy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2, dnes za výhodnou cenu 305 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Kärcher, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2

Martin
Recenze Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Kärcher. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Kärcher kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2 Kärcher

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Kärcher, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 305 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2:
- populární dodavatel a výrobce Kärcher
- číslo EAN 4054278238241
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití  pro WV5/WV 2 Levné elektro
Výhodná cena
305 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Kärcher

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Kärcher

Informace k produktu

Pokud k produktu (Karcher potah z mikrovlákna pro venkovní použití pro WV5/WV 2) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Kärcher), manuály, či podrobné složení k produktu 4054278238241 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.