Info o Kápni božskou recenze, hodnocení a parametry

Informace: Kápni božskou Lyrická RADIX

Popis produktu: Kniha Kápni božskou: KÁPNI BOŽSKOU je už devátou knihou Václava Honse po jeho více než dvacetiletém odmlčení (předchozí sbírky NU CO, LEDA ŽE, TAK JO, VYŽENEŠ DVEŘMI STĚHOVAVÉHO PTÁKA, VRÁTÍ SE OKNEM OKŘÍDLENÝ ŠAKAL, HODINOVÁ VĚŽ, ASKLÉPIOVI DEJTE KOHOUTA, CHOZENÍ PO ALENKÁCH a básnická poema VODNÍ HUDBA, věnovaná osobnosti Georga Friedricha Händela, vyšly v nakladatelství Radix v letech 2015 až 2018). Devítka je magické číslo, zvláště ono beethovenovské…, je to předěl tvůrčí i životní... Básník stále hledá absolutní výšku nebe, absolutní dno noci, absolutní báseň v dojemné kráse... Je třeba šlapat na vrchol, na kterém nikdy nestaneme... ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Kápni božskou, dnes za výhodnou cenu 208 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Lyrická.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Lyrická RADIX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Kápni božskou

Martin
Recenze Kápni božskou: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce RADIX. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky RADIX kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Kápni božskou a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Kápni božskou: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Kápni božskou RADIX

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Kápni božskou a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro RADIX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Kápni božskou:
- populární dodavatel a výrobce RADIX
- číslo EAN 9788087573358
- produkt je v kategorii Lyrická


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Kápni božskou Lyrická
Výhodná cena
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Lyrická RADIX

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Lyrická RADIX

Informace k produktu

Pokud k produktu (Kápni božskou) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (RADIX), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087573358 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Lyrická - Zobrazit více produktů