Info o Kapitán: Zbierka výrokov recenze, hodnocení a parametry

Informace: Kapitán: Zbierka výrokov Citáty, rčení, přísloví Artis Omnis

Popis produktu: Kniha Kapitán: Zbierka výrokov:Kapitán je tragikomická kniha, ktorá archivuje dôležité, humorné a nepodarené výroky kapitána Andreja Danka. Viac ako šesťdesiat citátov nachádzajúcich sa v tejto publikácii dopĺňajú ilustrácie Martina Luciaka a originálne texty slovenských osobností, akými sú: Ľubomír Feldek, Juraj Kemka, Samo Marec Michal Magušin a Peter Adamecký. Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí nechcú zabudnúť na politický režim kapitanizmu. Odporúčame k nej pristupovať zodpovedne a čítať len na vlastné riziko. Zostavovateľ nepreberá zodpovednosť za žiadne úrazy spôsobené čítaním tejto knihy. V prípade srdcového záchvatu, neutíchajúcej bolesti hlavy, prípadne ťažkostí s dýchaním neodkladne kontaktujte zdravotnú pomoc. Pokračovaním v čítaní beriete na vedomie všetky riziká a preberáte za ne plnú zodpovednosť. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Kapitán: Zbierka výrokov, dnes za výhodnou cenu 250 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Citáty, rčení, přísloví.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Citáty, rčení, přísloví Artis Omnis, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Kapitán: Zbierka výrokov

Martin
Recenze Kapitán: Zbierka výrokov: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Artis Omnis. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Artis Omnis kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Kapitán: Zbierka výrokov a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Kapitán: Zbierka výrokov: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Kapitán: Zbierka výrokov Artis Omnis

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Kapitán: Zbierka výrokov a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Artis Omnis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 250 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Kapitán: Zbierka výrokov:
- populární dodavatel a výrobce Artis Omnis
- číslo EAN 9788082010223
- produkt je v kategorii Citáty, rčení, přísloví


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Kapitán: Zbierka výrokov Citáty, rčení, přísloví
Výhodná cena
250 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Citáty, rčení, přísloví Artis Omnis

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Citáty, rčení, přísloví Artis Omnis

Informace k produktu

Pokud k produktu (Kapitán: Zbierka výrokov) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Artis Omnis), manuály, či podrobné složení k produktu 9788082010223 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.