Info o Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Literární biografie Havran

Popis produktu: Kniha Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu:V románu Kaltenburg na pozadí nedávné historie NDR vypráví Marcel Beyer o spletitých cestách lidských životů a osudů. Kaltenburg byl významný ornitolog a etolog, který po válce založil v Drážďanech výzkumný ústav. Byl to také výstřední člověk, který byl schopen opustit osobní auto se Stasi-řidičem a raději jezdil na motocyklu. A pro Hermanna Funka, který během bombardování Drážďan přišel o rodiče, se stal jakýmsi náhradním otcem. Po mnoha letech, už jako starý člověk, Funk vzpomíná na založení institutu, na půl století historie NDR, ale také na náhlé zmizení Kaltenburga po vybudování berlínské zdi a jeho patrně nejtemnější kapitolu života.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu, dnes za výhodnou cenu 260 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literární biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literární biografie Havran, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu

Martin
Recenze Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Havran. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Havran kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Havran

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Havran, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu:
- populární dodavatel a výrobce Havran
- číslo EAN 9788087341421
- produkt je v kategorii Literární biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Literární biografie
Výhodná cena
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literární biografie Havran

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literární biografie Havran

Informace k produktu

Pokud k produktu (Kaltenburg: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Havran), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087341421 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Literární biografie - Zobrazit více produktů