Info o Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti recenze, hodnocení a parametry

Informace: Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti Historické Pavel Mervart

Popis produktu: Kniha Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti: Publikace přináší cenný literárně-historický materiál v podobě vydaných i dosud nevydaných textů českého meziválečného spisovatele, rodáka z Podůlší na Jičínsku, Josefa Knapa (1900-1973). Výbor se zaměřuje především na Knapovu publicistickou činnost (literární kritiky, studie, polemiky), ale prostřednictvím vzpomínek a útržků ze zápisníků dává nahlédnout i do soukromí spisovatele - člověka s pevnými morálními a etickými zásadami, které byly principiálně v konfliktu s totalitním režimem. Venkov byl pro život i dílo Josefa Knapa hodnotově určujícím prostorem, jak sám píše: Kdo mě znají, mou povahu a snad i osobní zjev, anebo povahu mé literární práce, přijmou samozřejmě, jestliže na otázku, čím mi je venkov, odpovím rovnou: venkov je součástí mé bytosti. Kniha nepřináší jen nový pohled na českou meziválečnou literaturu, ale zaujme každého, komu není cizí moderní česká historie.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti, dnes za výhodnou cenu 301 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Historické.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Historické Pavel Mervart, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti

Martin
Recenze Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Pavel Mervart. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Pavel Mervart kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti Pavel Mervart

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Pavel Mervart, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 301 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti:
- populární dodavatel a výrobce Pavel Mervart
- číslo EAN 9788074650369
- produkt je v kategorii Historické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti Historické
Výhodná cena
301 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Historické Pavel Mervart

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Historické Pavel Mervart

Informace k produktu

Pokud k produktu (Josef Knap: Venkov je součástí mé bytosti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Pavel Mervart), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074650369 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Historické - Zobrazit více produktů