Info o Jóga - Sestavování lekcí recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jóga - Sestavování lekcí Od 10 let CPress

Popis produktu: Kniha Jóga - Sestavování lekcí:Příručka instruktora jógy. Skoro 70 kompletních sestav pro cvičení podle ásan, skupin cvičících, čaker a ajurvédy! Tento kompletní průvodce plánováním a sestavováním úspěšných lekcí jógy obsahuje více než 2 000 fotografií a 67 modelových jógových sestav pro široké rozpětí cvičících - pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé studenty; pro děti, mladistvé, ženy v různých obdobích života a pro seniory; lekce pro úlevu od deprese a úzkosti; sestavy pro každou z hlavních čaker a ájurvédských konstitučních typů.Mark Stephen je světově uznávaný učitel jógy, vyučuje ji od roku 1996 po celém světě.Napsali o knize Jóga - sestavování lekcí„Srozumitelná, příhodná a velice potřebná práce o důležitém umění sestavování lekcí. Tato systematicky zpracovaná kniha, založená na poznatcích vědy se určitě rychle stane klasikou pro všechny učitele jógových ásan, jak pro ty začínající, tak i pro ty zkušené. Je to povinné čtení pro kterýkoliv lektorský kurz, který chce učit dle současné úrovně poznatků.“LESLIE KAMINOFF, spoluautor knihy Jóga - anatomie, 35 let působnosti v oblasti jógového vzdělávání„Od filosofie a principů k metodologii a technice. Tato kniha je bohatým zdrojem poznatků, jak tvořit lekce napříč širokým spektrem záměrů, potřeb a aspirací pro učitele i pro studenty. Mark Stephens odvedl vynikající práci spojením poznatků klasické i moderní jógy aby ji zpřístupnil všem.“STEPHEN COPE, ředitel Kripalu Center a autor The Wisdom of Yoga„Tato kniha dělá skvělou službu jógové komunitě, jelikož inteligentní sestavování lekcí je ztělesněním elegantního tvoření a odkrývá podstatu, které Mark Stephens rozumí a kterou miluje.“ SHIVA REA, zakladatelka Prána Vinjása jógy... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jóga - Sestavování lekcí, dnes za výhodnou cenu 487 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 10 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 10 let CPress, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jóga - Sestavování lekcí

Martin
Recenze Jóga - Sestavování lekcí: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce CPress. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky CPress kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jóga - Sestavování lekcí a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jóga - Sestavování lekcí: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jóga - Sestavování lekcí CPress

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jóga - Sestavování lekcí a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro CPress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 487 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jóga - Sestavování lekcí:
- populární dodavatel a výrobce CPress
- číslo EAN 9788026416463
- produkt je v kategorii Od 10 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jóga - Sestavování lekcí Od 10 let
Výhodná cena
487 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 10 let CPress

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 10 let CPress

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jóga - Sestavování lekcí) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (CPress), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026416463 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.