Info o Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů Romány, povídky SLOVART

Popis produktu: Kniha Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů:Autorem osobité knihy Jidiš civilizace je Angličan, původem rakouský Žid, který se svými rodiči jen o vlásek unikl konečnému řešení, jež postihlo téměř celý evropský kontinent. Jidiš civilizace se však tomuto tématu obloukem vyhýbá a zabývá se tím, čím Židé, především ti aškenázští, obohatili naši západní, křesťanskou společnost v oblasti kultury, vědy, etiky či praktického života. Podle autora vytvořil tento jidiš lid, svébytnou a soudržnou jidiš civilizaci s vlastním jazykem, literaturou, náboženstvím a historií. Více než o fakta, která slouží pouze jako kulisa celkového obrazu, tu jde o příběh, který se snaží, zachránit jidiš minulost před prázdnotou zapomnění a zachytit, kolik z jidiš příběhu bylo zapomenuto. Živá a barvitá tradice tu vítězí nad krutou a přímočarou historií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů, dnes za výhodnou cenu 297 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány, povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány, povídky SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů

Martin
Recenze Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073912611
- produkt je v kategorii Romány, povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů Romány, povídky
Výhodná cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány, povídky SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány, povídky SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jidiš civilizace: Vzestup a pád zapomenutého světa aškenázských Židů) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073912611 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány, povídky - Zobrazit více produktů