Info o Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk Zdravá výživa SLOVART

Popis produktu: Kniha Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk: Bezmála každý den se dovídáme o novém dietním režimu nebo doplňku stravy, který nás zbaví přebytečných kilogramů. Množství informací je často matoucí, některé rady si dokonce protiřečí. Spolehlivým protilékem na nejistotu by mohla být právě tato kniha. Její autorka, Amanda Hamiltonová, vytvořila na základě svých dlouhodobých zkušeností metodu občasného půstu kombinovaného s konzumací chutných jídel, zajišťujících všechny potřebné živiny. Díky jejím doporučením a receptům rozumně snížíte příjem potravy a posílíte své zdraví. Autorka opírá stravovací plán s heslem „občasné hladovění – budoucnost hubnutí“ o nejnovější odborné studie, jež dodávají jejím závěrům hodnověrnost.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk, dnes za výhodnou cenu 226 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravá výživa.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravá výživa SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk

Martin
Recenze Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 226 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918156
- produkt je v kategorii Zdravá výživa


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk Zdravá výživa
Výhodná cena
226 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravá výživa SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravá výživa SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jez, posti se, hubni: převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stravou - záruk) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918156 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.