Info o Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Válečná Nová tiskárna Pelhřimov

Popis produktu: Kniha Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu:Českobudějovický 91. pěší pluk patří mezi nejznámější útvary bývalé rakousko-uherské armády. Ne však díky svým skutečným zásluhám a válečné historii, ale díky spisovateli Jaroslavu Haškovi, který do kulis pluku zasadil příběh o dobrém vojáku Švejkovi. Tím byla zcela odsunuta do pozadí sláva, ale také utrpení a oběť našich jihočeských předků. Až nyní po sto letech vyvstává ze zapomenutí neuvěřitelný příběh jednadevadesátníků – zelených ďáblů italské fronty. Na 5000 z nich se nikdy nevrátilo ke svým rodinám a zůstalo na hřbitůvcích bojišť v Srbsku, Karpatech, Haliči, Julských Alpách a na Krasu. Tato kniha si klade za úkol navrátit synům Šumavy úctu jejich potomků a připomenout mnohé osudy dosud ukrývané jen za jmény na pomnících padlých.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu, dnes za výhodnou cenu 573 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečná Nová tiskárna Pelhřimov, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu

Martin
Recenze Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Nová tiskárna Pelhřimov. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Nová tiskárna Pelhřimov kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Nová tiskárna Pelhřimov

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Nová tiskárna Pelhřimov, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 573 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu:
- populární dodavatel a výrobce Nová tiskárna Pelhřimov
- číslo EAN 9788074151804
- produkt je v kategorii Válečná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu Válečná
Výhodná cena
573 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro




Doručení zboží Válečná Nová tiskárna Pelhřimov

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečná Nová tiskárna Pelhřimov

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jednadevadesátníci: Skutečný příběh dobrých vojáků 91. regimentu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Nová tiskárna Pelhřimov), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074151804 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.