Info o Jedna, dvě, tři, čtyři, pět recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jedna, dvě, tři, čtyři, pět Levné elektro ALBATROS

Popis produktu: Kniha Jedna, dvě, tři, čtyři, pět:Knížkami básní Jedna, dvě, tři, čtyři, pět a Na kopané se Ivan Blatný řadí mezi nejvýznamnější autory moderní české poezie pro děti. Sbírka Jedna, dvě, tři, čtyři, pět malé čtenáře provede kalendářním rokem od ledna až po Vánoce, obsahuje ale i říkadla o zvířátkách a deset vtipných veršovaných pohádek o každodenních věcech. Báseň Na kopané představuje jakousi abecedu fotbalu pro nejmenší. Obě sbírky ilustroval malíř Kamil Lhoták, okouzlený stejně jako Ivan Blatný městem a dopravními prostředky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, dnes za výhodnou cenu 218 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro ALBATROS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jedna, dvě, tři, čtyři, pět

Martin
Recenze Jedna, dvě, tři, čtyři, pět: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce ALBATROS. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky ALBATROS kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jedna, dvě, tři, čtyři, pět a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jedna, dvě, tři, čtyři, pět: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jedna, dvě, tři, čtyři, pět ALBATROS

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jedna, dvě, tři, čtyři, pět a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro ALBATROS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 218 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jedna, dvě, tři, čtyři, pět:
- populární dodavatel a výrobce ALBATROS
- číslo EAN 9788000053592
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jedna, dvě, tři, čtyři, pět Levné elektro
Výhodná cena
218 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro ALBATROS

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro ALBATROS

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jedna, dvě, tři, čtyři, pět) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (ALBATROS), manuály, či podrobné složení k produktu 9788000053592 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.