Info o Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat Psychologie, komunikace Wolters Kluwer

Popis produktu: Kniha Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat: Potřebujete řeč ve své profesi? Prezentujete, moderujete, přednášíte? Sžíváte se s novým chrupem? Nebo vás trápí onemocnění zasahující oblast výslovnosti? V devíti bajkách si procvičíte hláskové skupiny, které mohou být výslovnostně obtížné. Proto jsou jimi jednotlivé texty vědomě, až absurdně přeplněné, včetně záměrných pojmenování zvířat. Poslední bajka obsahuje velmi náročnou kombinaci všech kritických hlásek, ale ukazuje i možnost, jak se jim v krajním případě vyhnout.Texty jsou určeny k hlasitému čtení, nejlépe někomu milému a opakovaně. Před každým je vždy stručně popsána správná realizace té které hlásky nebo hláskové skupiny. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat, dnes za výhodnou cenu 237 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Wolters Kluwer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat

Martin
Recenze Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Wolters Kluwer. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Wolters Kluwer kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat Wolters Kluwer

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Wolters Kluwer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 237 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat:
- populární dodavatel a výrobce Wolters Kluwer
- číslo EAN 9788075522436
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat Psychologie, komunikace
Výhodná cena
237 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Wolters Kluwer

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Wolters Kluwer

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jazykolamové bajky pro dospělé: aneb Nikdy není pozdě hezky vyslovovat) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Wolters Kluwer), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075522436 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.