Info o Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. Od 3 do 6 let BRIO

Popis produktu: Kniha Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.: Vikingové nemusí čelit jenom počasí, ostatním Vikingům, drakům a dalším nestvůrám, ale také mezinárodnímu tlaku. Rozpínaví Římané chtějí mezi vikinskými kmeny rozpoutat válku, aby je snadno porazili a unesli jim všechny draky. Pro začátek zajmou Škyťáka Šelmovského Štiku III., který je mezi Vikingy na draky odborníkem. Jeho rozepsaná kniha Jak správně mluvit dracky přitom padne do rukou zrádce a on bude muset zase jednou dokázat, že i když je teprve kluk, má v sobě víc hrdiny než všichni velcí válečníci.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III., dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 3 do 6 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 3 do 6 let BRIO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.

Martin
Recenze Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BRIO. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BRIO kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. BRIO

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BRIO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.:
- populární dodavatel a výrobce BRIO
- číslo EAN 9788073919030
- produkt je v kategorii Od 3 do 6 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. Od 3 do 6 let
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 3 do 6 let BRIO

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 3 do 6 let BRIO

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BRIO), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073919030 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Od 3 do 6 let - Zobrazit více produktů