Info o Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. Od 6 do 10 let SLOVART

Popis produktu: Kniha Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.: Druhá část pamětí Škyťáka Šelmovského Štiky III., nejúžasnějšího vikinského hrdiny všech dob, nás zavede na moře. Pátrání po pokladu slavného piráta Truchlovouse Trudného začíná plavbou na ostrov lebkolvů, slepých draků, kteří neumí létat, ale o to jsou nebezpečnější. Náš hrdina Škyťák přežije jak lebkolvy, tak i ztroskotání lodi a nakonec se poprvé utká i se svým proradným úhlavním nepřítelem. To ale pořád není zdaleka všechno...... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III., dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 6 do 10 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 6 do 10 let SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.

Martin
Recenze Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918989
- produkt je v kategorii Od 6 do 10 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III. Od 6 do 10 let
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 6 do 10 let SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 6 do 10 let SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jak se stát pirátem: Škyťák Šelmovská Štika III.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918989 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.