Info o Jak jsem nezemřel v Africe recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jak jsem nezemřel v Africe Faktografické cestopisy Akcent

Popis produktu: Kniha Jak jsem nezemřel v Africe: Knížka Jak jsem nezemřel v Africe je pravdivé líčení jedné z autorových dobrodružných cest, která se vinou bezpříkladné nekázně proměnila z běžné výpravy na poměrně dramatický boj o záchranu zdraví a života. Autor odlehčeným stylem vypráví příběh, který doprovází krásnými fotografiemi ještě existující africké divočiny. Kniha obsahuje 32 stran barevných příloh. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jak jsem nezemřel v Africe, dnes za výhodnou cenu 204 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické cestopisy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické cestopisy Akcent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jak jsem nezemřel v Africe

Martin
Recenze Jak jsem nezemřel v Africe: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Akcent. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Akcent kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jak jsem nezemřel v Africe a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jak jsem nezemřel v Africe: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jak jsem nezemřel v Africe Akcent

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jak jsem nezemřel v Africe a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Akcent, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 204 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jak jsem nezemřel v Africe:
- populární dodavatel a výrobce Akcent
- číslo EAN 9788074972614
- produkt je v kategorii Faktografické cestopisy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jak jsem nezemřel v Africe Faktografické cestopisy
Výhodná cena
204 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické cestopisy Akcent

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické cestopisy Akcent

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jak jsem nezemřel v Africe) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Akcent), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074972614 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.