Info o Jáchymov: jeviště bouřlivého století recenze, hodnocení a parametry

Informace: Jáchymov: jeviště bouřlivého století Dějiny států Ústav pro výzkum tot. režimů

Popis produktu: Kniha Jáchymov: jeviště bouřlivého století:Město Jáchymov představuje pomyslné jeviště, na kterém se odehrávala řada zásadních scén charakteristických pro české dějiny dvacátého století. Na osudu tohoto horského pohraničního města můžeme kupříkladu sledovat rozmach lázeňského letoviska, meziválečnou radikalizaci, poválečné vysídlení českých Němců a jejich postupné nahrazení „národně spolehlivým“ obyvatelstvem. Důležitou roli hrála intenzivní těžba uranové rudy a využívání nucené práce vězňů. V sedmdesátých a osmdesátých letech čekal město značný úpadek. S fenomény bouřlivého dvacátého století se Jáchymov dodnes těžce vyrovnává. Čtyřiadvacet historiků, literárních vědců, kunsthistoriků, antropologů a zástupců dalších vědních disciplín se ve svých studiích zamýšlí nad dějinami Jáchymovska a nabízí různé přístupy k historickým událostem a jejich interpretaci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Jáchymov: jeviště bouřlivého století, dnes za výhodnou cenu 346 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Dějiny států.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Dějiny států Ústav pro výzkum tot. režimů, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Jáchymov: jeviště bouřlivého století

Martin
Recenze Jáchymov: jeviště bouřlivého století: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ústav pro výzkum tot. režimů. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ústav pro výzkum tot. režimů kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Jáchymov: jeviště bouřlivého století a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Jáchymov: jeviště bouřlivého století: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Jáchymov: jeviště bouřlivého století Ústav pro výzkum tot. režimů

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Jáchymov: jeviště bouřlivého století a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ústav pro výzkum tot. režimů, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 346 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Jáchymov: jeviště bouřlivého století:
- populární dodavatel a výrobce Ústav pro výzkum tot. režimů
- číslo EAN 9788087912980
- produkt je v kategorii Dějiny států


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Jáchymov: jeviště bouřlivého století Dějiny států
Výhodná cena
346 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Dějiny států Ústav pro výzkum tot. režimů

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Dějiny států Ústav pro výzkum tot. režimů

Informace k produktu

Pokud k produktu (Jáchymov: jeviště bouřlivého století) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ústav pro výzkum tot. režimů), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087912980 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.