Info o Já se nechtěl stěhovat! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Já se nechtěl stěhovat! Pro předškoláky Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Já se nechtěl stěhovat!:Malý Martin se s rodiči o prázdninách po první třídě přestěhoval do velkého města a musel nastoupit do nové školy. Všechno je tu cizí, spolužáci se na něj dívají skrz prsty, a tak je mu jasné, že udělat si nové kamarády nebude jen tak. To ale není to nejhorší. Kvůli tomu, že je nováček, trochu nesmělý a navíc z malého města, se brzy stává obětí šikany svého spolužáka, který na svou stranu přetáhne i pár dalších. Dokáže se Martin této nespravedlivosti postavit sám?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Já se nechtěl stěhovat!, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro předškoláky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro předškoláky Mladá fronta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Já se nechtěl stěhovat!

Martin
Recenze Já se nechtěl stěhovat!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Mladá fronta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Mladá fronta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Já se nechtěl stěhovat! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Já se nechtěl stěhovat!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Já se nechtěl stěhovat! Mladá fronta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Já se nechtěl stěhovat! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Já se nechtěl stěhovat!:
- populární dodavatel a výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020423283
- produkt je v kategorii Pro předškoláky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Já se nechtěl stěhovat! Pro předškoláky
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro předškoláky Mladá fronta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro předškoláky Mladá fronta

Informace k produktu

Pokud k produktu (Já se nechtěl stěhovat!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Mladá fronta), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020423283 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Pro předškoláky - Zobrazit více produktů