Info o IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví recenze, hodnocení a parametry

Informace: IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví Zdravý způsob života Anag

Popis produktu: Kniha IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví: Každý má dva mozky – věděli jste to? Střevní mozek Jsme řízeni břichem: naše intuice a naše inteligence, zdraví a nemoci, ať jsme šťastní, nebo smutní – to vše pochází z břicha. Odpovědný je za to střevní nervový systém: síť, která prochází celou střevní stěnou a vytváří náš střevní mozek. Slaďte oba své mozky v harmonicky fungující systém Joachim Bernd Vollmer objasňuje úžasné spojení mezi střevem a zdravím, metabolismem a psychikou a otevírá nové možnosti léčby pro běžná onemocnění, jako jsou potravinové intolerance, syndrom dráždivého tračníku nebo deprese. Pomocí praktických tipů se naučíme použít moudrost našeho břicha a harmonizovat tak své tělo, mysl a duši.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví, dnes za výhodnou cenu 223 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravý způsob života.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravý způsob života Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví

Martin
Recenze IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788075540232
- produkt je v kategorii Zdravý způsob života


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví Zdravý způsob života
Výhodná cena
223 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravý způsob života Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravý způsob života Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (IQ střev: Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075540232 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.