Info o Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti recenze, hodnocení a parametry

Informace: Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti Kočky Esence

Popis produktu: Kniha Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti:Kočky jsou nezávislá zvířata se zvláštními povahovými rysy. Mohou být hravé i odměřené, komunikují s námi, ale svým specifickým způsobem a často je jasné, že nestojí o naši společnost. Kočičí svět se od toho našeho liší a ani kočičí vztahy nebývají tak zcela průhledné. Co se tedy děje v kočičí mysli? Tato publikace přináší zevrubnou charakteristiku těchto jedinečných zvířat, všímá si jejich specifických smyslů, jako je skvělý zrak, citlivý sluch, jemný čich, schopnost rozpoznávat chutě, a především rozebírá kočičí inteligenci, myšlení i pověstnlý kočičí šestý smysl.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kočky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Kočky Esence, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti

Martin
Recenze Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Esence. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Esence kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti Esence

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti:
- populární dodavatel a výrobce Esence
- číslo EAN 9788075498632
- produkt je v kategorii Kočky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti Kočky
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Kočky Esence

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kočky Esence

Informace k produktu

Pokud k produktu (Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Esence), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075498632 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.