Info o Huna: Prastaré havajské tajemství recenze, hodnocení a parametry

Informace: Huna: Prastaré havajské tajemství Filozofie Pragma

Popis produktu: Kniha Huna: Prastaré havajské tajemství:Tradice huny vznikla předáváním z generace na generaci. Huna, jež pochází z dávných dob před příchodem prvních misionářů na ostrovy, je víc než jen životní filozofie - je provázaná a pevně spojená s každou oblastí života na Havaji. Propojením dávné havajské moudrosti se současností vytvořil Serge Kahili King filozofii přesahující víru, historii a základy huny. A co je důležitější, King ukazuje čtenářům, jak filozofii huny používat k dosažení cílů jak materiálních, tak duchovních. Ti, kteří hunu praktikují, v ní najdou hluboké porozumění opravdové povaze života - a skutečný význam osobní moci, záměru a přesvědčení. Zkoumáním sedmi základních principů, od nichž se odvíjejí praktické postupy, King předává čtenářům nadčasovou a mocnou moudrost. Serge Kahili King, PhD, vychází ze znalostí psychologie, studií kultur a mezinárodního obchodu. Kromě přednášení a vyučování v mnoha zemích založil Aloha International, světovou neziskovou organizaci věnující se zlepšení života na celém světě. Přestože King není rodilým Havajanem, byl formálně přijat do domorodé rodiny a většinu života strávil na ostrovech zkoumáním učení a hodnot domorodců a také zaučováním do havajského šamanizmu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Huna: Prastaré havajské tajemství, dnes za výhodnou cenu 162 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Filozofie Pragma, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Huna: Prastaré havajské tajemství

Martin
Recenze Huna: Prastaré havajské tajemství: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Pragma. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Pragma kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Huna: Prastaré havajské tajemství a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Huna: Prastaré havajské tajemství: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Huna: Prastaré havajské tajemství Pragma

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Huna: Prastaré havajské tajemství a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Pragma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 162 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Huna: Prastaré havajské tajemství:
- populární dodavatel a výrobce Pragma
- číslo EAN 9788073492243
- produkt je v kategorii Filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Huna: Prastaré havajské tajemství Filozofie
Výhodná cena
162 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Filozofie Pragma

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Filozofie Pragma

Informace k produktu

Pokud k produktu (Huna: Prastaré havajské tajemství) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Pragma), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073492243 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Filozofie - Zobrazit více produktů