Info o Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 Faktografické biografie Nakladatelství Lidové noviny

Popis produktu: Kniha Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1:Společná hudební historie Lužických Srbů a Čechů v 19. a 20. století, hudební podoba českých historických tradic a hudební život vídeňských Čechů. To jsou hlavní části spektra výzkumné činnosti muzikologa Viktora Velka (* 1977) působícího na Fakultě umění Ostravské univerzity. Touto knihou se nově zařazuje mezi badatele na poli výzkumu hudební kultury Ostravy, a jak už římská číslice v názvu naznačuje, nebude to první a poslední příspěvek. Kniha je konvolutem monografických profilů vybraných českých hudebních umělců, kteří v 1. polovině 20. století působili ve Vídni a v Ostravě. Text se ke čtenáři dostává v české a v německé verzi a klade si za cíl doplnění mezer v české a rakouské hudebně-lexikografické literatuře.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1, dnes za výhodnou cenu 208 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické biografie Nakladatelství Lidové noviny, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1

Martin
Recenze Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Nakladatelství Lidové noviny. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Nakladatelství Lidové noviny kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 Nakladatelství Lidové noviny

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Nakladatelství Lidové noviny, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1:
- populární dodavatel a výrobce Nakladatelství Lidové noviny
- číslo EAN 9788074226595
- produkt je v kategorii Faktografické biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1 Faktografické biografie
Výhodná cena
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické biografie Nakladatelství Lidové noviny

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické biografie Nakladatelství Lidové noviny

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hudební umělci mezi Ostravou a Vídní 1) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Nakladatelství Lidové noviny), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074226595 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.