Info o Hráškovy nejoblíbenější úkoly recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hráškovy nejoblíbenější úkoly Bystrá hlava Rubico

Popis produktu: Kniha Hráškovy nejoblíbenější úkoly: Úkoly jsou určeny dětem předškolním, ale mohou je využít i děti mladší a některé úlohy mohou být náročné i pro prvňáčky. Děti se na úkolech z knihy procvičí ve zrakovém rozlišování, v početních představách, v pravolevé orientaci i v dalších dovednostech a znalostech. Při práci děti posilují i trpělivost, pečlivost, systematičnost a soustředění. Úkoly jsou řazeny od jednodušších k obtížnějším a instrukce k nim jsou dány stručně a jednoduše.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hráškovy nejoblíbenější úkoly, dnes za výhodnou cenu 106 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Bystrá hlava.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Bystrá hlava Rubico, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hráškovy nejoblíbenější úkoly

Martin
Recenze Hráškovy nejoblíbenější úkoly: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Rubico. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Rubico kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hráškovy nejoblíbenější úkoly a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hráškovy nejoblíbenější úkoly: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hráškovy nejoblíbenější úkoly Rubico

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hráškovy nejoblíbenější úkoly a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Rubico, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 106 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hráškovy nejoblíbenější úkoly:
- populární dodavatel a výrobce Rubico
- číslo EAN 9788073461843
- produkt je v kategorii Bystrá hlava


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hráškovy nejoblíbenější úkoly Bystrá hlava
Výhodná cena
106 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Bystrá hlava Rubico

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Bystrá hlava Rubico

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hráškovy nejoblíbenější úkoly) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Rubico), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073461843 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Bystrá hlava - Zobrazit více produktů