Info o Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit Básně, říkadla, písničky SLOVART

Popis produktu: Kniha Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit: Pěkně mluvit, to je velice vážná věc, ať žijeme kdekoliv. Tuto hravou obrázkovou knížku, pomocnici pro děti, které se chtějí naučit dobře vyslovovat a mluvit srozumitelně, napsal vynikající slovenský básník Daniel Hevier a do češtiny ji přeložil další výborný básník Jiří Žáček. Aby kniha rozvíjela řečové schopnosti malých dětí na skutečně odborné úrovni, podíleli se na ní také logopedové, psychologové i jazykovědci. Hovorníček přináší dětským nepoddajným jazýčkům říkanky, povídačky, písničky i hádanky, veselé jazykolamy, umí zvonit, štěbetat, broukat i rozesmát, dokáže se spolu s dětmi radovat ze všech zvuků, kterými k nám svět promlouvá. Malí čtenáři se učí tajnou řeč obyvatel Legolandu, navštíví podilidi, zamávají šaškovláčku, zajdou do cirkusu Cinkeles… A tak si s dovádivou lehkostí osvojí správnou výslovnost mateřské řeči dřív, než se stanou školáky. Pěkná řeč je totiž vzácnou ozdobou každého člověka.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit, dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Básně, říkadla, písničky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Básně, říkadla, písničky SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit

Martin
Recenze Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073919399
- produkt je v kategorii Básně, říkadla, písničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit Básně, říkadla, písničky
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Básně, říkadla, písničky SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Básně, říkadla, písničky SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hovorníček: Pro děti, které chtějí hezky mluvit) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073919399 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.