Info o Hořící stromy recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hořící stromy Thrillery Kniha Zlín

Popis produktu: Kniha Hořící stromy:Strhující thriller Hořící stromy od autorky mnoha severských krimi bestsellerůLukas záhadně zmizí několik dní před maturitou. O tři týdny později je nalezen těžce zraněný. Utrpěl také částečnou ztrátu paměti. Je už třetím člověkem, který podobným způsobem zmizel, ale on jediný se vrátil. Dcera souseda Gunnara Fanny takové štěstí neměla. Krátce před zmizením obou mladých lidí začal v zahradě domů, kde bydleli, záhadně hořet strom. O deset let později se vrací do rodného města. Policii se stále nepodařilo odhalit, kdo stojí za únosy. Soused Gunnar se nedokáže smířit s pomyšlením, že záhada nebude možná nikdy rozluštěna, a je přesvědčen, že klíčem k ní je právě Lukas. Ve stejnou dobu se na starodávnou faru s neblahou pověstí nastěhuje mladá dvojice Anna a David. Ovzduší domu Annu nesmírně zneklidňuje. Když najde v zahradě ukrytý železný kříž, je jí jasné, že jim někdo chce uškodit. Anna se navzdory nebezpečí, že ji všichni budou považovat za nepříčetnou, pokouší zachránit sebe i Davida. Zdá se, že už však je příliš pozdě... a pak v jejich zahradě vzplane strom.Kniha získala ocenění Crime Writer of the Year 2016 — Readers’ AwardNapsali o knize Hořící stromy„Určitě je něco zvláštního na mladém páru, který se přestěhoval do staré fary. Jistě je něco podivného na starém železném kříži v zahradě. A nepochybně jsou divné ty hořící stromy. Rozhodně se jedná – tušili jste to – o horor, děsivě, skvěle napsaný horor!“M-Magasin, Švédsko„Ohlssonová píše přesvědčivě jako vždycky, její zápletka vás zcela pohltí.“ Mariestads-Tidningen, Švédsko... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hořící stromy, dnes za výhodnou cenu 313 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Thrillery.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Thrillery Kniha Zlín, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hořící stromy

Martin
Recenze Hořící stromy: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Kniha Zlín. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Kniha Zlín kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hořící stromy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hořící stromy: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hořící stromy Kniha Zlín

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hořící stromy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Kniha Zlín, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 313 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hořící stromy:
- populární dodavatel a výrobce Kniha Zlín
- číslo EAN 9788074735882
- produkt je v kategorii Thrillery


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hořící stromy Thrillery
Výhodná cena
313 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro




Doručení zboží Thrillery Kniha Zlín

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Thrillery Kniha Zlín

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hořící stromy) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Kniha Zlín), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074735882 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Thrillery - Zobrazit více produktů