Info o Hlavní role: Praha recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hlavní role: Praha ČR Havran

Popis produktu: Kniha Hlavní role: Praha:Autorská publikace zachycuje více než tři desítky pražských lokalit jako nositelů dávno již uzavřených příběhů, které však mají nesporné kouzlo a právo na svoje tajemství. Polozapomenuté osudy obyvatel starých domů, významné chvíle objektů, jež dávno neplní svoji původní funkci, anebo naopak místa, která slouží svému účelu navzdory času, jenž uplynul – pražské chrámy, paláce, domy, parky, vinice, hřbitovy a jejich výjimeční obyvatelé jako věčná inspirace. Publikace doplněná černobílými fotografiemi autorky dokládá bohatou minulost i rozmanitou současnost Prahy jako města, které má co nabízet.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hlavní role: Praha, dnes za výhodnou cenu 340 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii ČR.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží ČR Havran, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hlavní role: Praha

Martin
Recenze Hlavní role: Praha: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Havran. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Havran kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hlavní role: Praha a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hlavní role: Praha: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hlavní role: Praha Havran

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hlavní role: Praha a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Havran, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 340 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hlavní role: Praha:
- populární dodavatel a výrobce Havran
- číslo EAN 9788087341407
- produkt je v kategorii ČR


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hlavní role: Praha ČR
Výhodná cena
340 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží ČR Havran

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment ČR Havran

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hlavní role: Praha) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Havran), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087341407 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.