Info o Helmer LK 703 modré recenze, hodnocení a parametry

Informace: Helmer LK 703 modré Hodinky s GPS Helmer

Popis produktu: Dětské hodinky Helmer LK 703 modré:  Dětské hodinky Helmer v sobě spojují několik praktických, a pro rodiče neocenitelných funkcí – kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon. Dětské hodinky Helmer LK 703 s dotykovým displejem v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí – kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon. Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů, díky čemuž umožňuje sledování a lokalizaci vašich dětí s určením přesné polohy pomocí GPS. Hodinky Helmer LK 703 následně odesílají přesné souřadnice do vámi nastavené mobilní aplikace. Přesnost lokalizace hodinek je do 5 metrů. Funkce fotoprint vám na mapě vykreslí trasu pohybu hodinek za vybraný časový úsek. Velmi praktická je funkce Geofence – nastavíte prostor, ve kterém se hodinky mohou pohybovat a pokud se hodinky dostanou mimo vymezený prostor, automaticky odešlou zprávu. Hodinky hodinky Helmer LK 703 disponují senzorem na zadní straně, který vám odešle varovnou zprávu v případě, že jsou hodinky z ruky sundány. Praktické funkce hodinek Helmer LK 703Lokalizace hodinek Helmer LK 703 s přesností 5 mMapa trasy hodinekAplikace pro Android i IOSVarování sundání hodinekNastavení prostoru pro pohybVzdálený odposlechSOS volání z hodinekVolání na hodinkyTelefonní seznam v hodinkáchIntercom – nahrání hlasové zprávyGSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900 Snadné ovládáníHodinky v sobě mají SIM kartu, zasunutou pod voděodolnou krytkou. Pro jejich úplnou funkčnost je doporučeno použít SIM kartu s datovým tarifem. Maximální spotřeba dat je stanovena na 30 MB za měsíc. Hodinky Helmer LK 703 lze ovládat na dálku pomocí již zmíněné mobilní aplikace, která je dostupná ve verzi pro Android i IOS. Také lze využít příkazy přes SMS. Dobíjí se pomocí USB kabelu, baterie vydrží v pohotovostním režimu až 100 hodin provozu. Telefonování s hodinkami Helmer LK 703Na hodinkách Helmer LK 703 můžete nastavit dvě telefonní čísla, na něž se lze pomocí hodinek rychle dovolat. Navíc hodinky umí přijmout hovor až z 10 přednastavených telefonních čísel a také nabízí možnost vzdáleného odposlechu zvuků v jejich okolí. Hodinky Helmer LK 703 umožňují také nahrání hlasové zprávy v délce 15 vteřin nebo přijímání SMS. Díky hodinkám Helmer budete mít dokonalý přehled o pohybu vašich dětí a ušetříte si tak obavy v dnešní ne zcela bezpečné době. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Helmer LK 703 modré, dnes za výhodnou cenu 1 884 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Hodinky s GPS.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Hodinky s GPS Helmer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Helmer LK 703 modré

Martin
Recenze Helmer LK 703 modré: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Helmer. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Helmer kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Helmer LK 703 modré a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Helmer LK 703 modré: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Helmer LK 703 modré Helmer

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Helmer LK 703 modré a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Helmer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 884 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Helmer LK 703 modré:
- populární dodavatel a výrobce Helmer
- číslo EAN 8595568486325
- produkt je v kategorii Hodinky s GPS


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Helmer LK 703 modré Hodinky s GPS
Výhodná cena
1 884 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Hodinky s GPS Helmer

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Helmer LK 703 modré) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Helmer), manuály, či podrobné složení k produktu 8595568486325 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Hodinky s GPS - Zobrazit více produktů